Články

Amanda Seyfried - narozeniny (25)

4. prosince 2010 v 13:19 | Terka a Ginger
Amanda Seyfried včera oslavila své narozeniny. Je jí 25 let. Přejeme VŠECHNO NEJLEPŠÍ! (trošku opožděně)
mammamiafilm.blog.cz

EFA vyhlasila nominace - favoritem je film Muž ve stínu

7. listopadu 2010 v 13:39 | Terka
mammamiafilm.blog.cz

Včera vyhlásila Evropská filmová akademie nominace na Evropské filmové ceny. Nejvíce nominací, celkem sedm, získal film Romana Polanského Muž ve stínu, ve kterém se v hlavních rolích představil Pierce Brosnan a Ewan McGregor, který je též za svou roli nominován. Dalším kanditátem na ceny je izraelský film Libanon, který má pět nominací. Česká republika byla také nominována, respektivě hudební skladatel Aleš Březina, který byl nominován za hudbu k filmu Kawasakiho růže.

50 Nejvíce okouzlujících žen roku 2010

2. listopadu 2010 v 14:59 | Terka a Ginger
mammamiafilm.blog.cz

Amanda Seyfried se v tomto žebříčku umístila na prvním místě - K tomuto úspěchu jí moc gratulujeme.

Julie Walters bude dabovat pro Pixar

23. října 2010 v 10:49 | Terka a Ginger
http://mammamiafilm.blog.cz/

Pixar chystá nový film s názvem Brave pod vedením režiséra Marka Andrewse. Animovaný film se bude odehrávat ve starověkém Skotsku, kde se pricezna pohádá se svými rodičí a způsobí velkou katastrofu. Princeznu bude dabovat Reese Witherspoon. Ve vedlejších rolích se můžete těšit na Julii Walters, Emmu Thompson či Billyho Connollyho.

Meryl Streep bude natáčet s Julii Roberts

10. října 2010 v 11:39 | Terka a Ginger
mammamiafilm.blog.cz

Zatím není nic oficiální, ale objevila se zpráva, že se připravuje nový film, ve kterém by se měly objevit dvě významné herečky - Meryl Streep a Julia Roberts. Julia Roberts si zahraje ženu, kterou podvádí manžel s jeho studentkou. Meryl Streep bude hrát matku Julii Roberts, která i ve svém věku začne být závislá na drogách.

Colin Firth je nejlépe vypadající britský herec

15. září 2010 v 19:39 | Terka
mammamiafilm.blog.cz

Colin Firth byl vyhodnocen jako nejlepe vypadající britaký herec. Následující žebříček byl podle Wizard Jeans.

Colin Firth - narozeniny (50)

10. září 2010 v 18:29 | Terka a Ginger
Colin Firth dnes slaví narozeniny. Je mu 50 let. Přejeme VŠECHNO NEJLEPŠÍ!
mammamiafilm.blog.cz

TOP 20 - Hollywood's Most Eligible Bachelorettes

7. září 2010 v 16:59 | Terka a Ginger
mammamiafilm.blog.cz

Amanda Seyfried obsadila na stánce zimbio.cz šestnácté místo v žebířčku 20-ti nejžhavějších dam.

TOP 10 - Herci, kteří se nejvíce vyplatí

4. září 2010 v 21:59 | Terka a Ginger
3

V žebříčku je vypsáno 10 herců a herečky, kteří se filmařům po peněžní stránce nejvíce vyplatí. Na sedmém místě se umístila Meryl Streep - Každý dolar, který do Meryl Steep investovali se jim vrátil 21 krát.

Stellan Skarsgaard si zahraje ve filmu se svým synem

26. srpna 2010 v 10:49 | Terka
mammamiafilm.blog.cz

Stellen Skarsgaard chystá další film, tentokrát s režisérem Larsem von Trierem (Tanec v temnotách). Stellan Skarsgaard si ve filmu zahraje jednu z vedlejších rolích a také se ve filmu objeví Alexander Skarsgaard (jeden ze šesti dětí Stellana), který se také věnuje herectví. V dalších rolích se můžete těšit Kirsten Dunst, Charlotte Gainsbourg, Johna Hurta a Kiefera Sutherlanda.

Stellan Skarsgaard v novém filmu

22. srpna 2010 v 17:59 | Terka
mammamiafilm.blog.cz

Stellan Skarsgaard by se měl objevit v nově připravovaném filmu Davida Finchera o tetované dívce, kterou si zahraje Rooney Mara. V dalších rolích se objeví Robin Wright a Daniel Craig.

Stanley Tucci a Meryl Streep opět spolu

15. srpna 2010 v 16:19 | Terka a Ginger
3

Stanley Tucci a Meryl Streep chystájí nový film. Tentokrát se ovšem nesejdou před kamerou jako herci, nýbrž Tucci usedna na režisérskou židly. Mělo by se jednat o film Mommy & Mee, kde si roli matky zahraje Meryl Streep a roli dcery Tina Fey (Studio 30 Rock).

Pierce Brosnan: Bond ze mě udělal mezinárodní hvězdu

14. srpna 2010 v 18:09 | Terka a Ginger
mammamiafilm.blog.cz

Na novinkách.cz se obejvil článek, kde Pierce Brosnan hovoří o svých nových filmech Remember me (film vyšel včera a je k dostání v trafikách za 99 Kč - doporučujem) a Muž ve stínu. Dále mluví o tom, co pro nej znamanala role Jamese Bonda.

Amanda Seyfried ve sci-fi filmu

14. července 2010 v 17:49 | Terka a Ginger
mammamiafilm.blog.cz

Amanda Seyfried by se měla objevit v novém připravovaném snímku s názvem I´m mortal. Mělo by se jednat o sci-fi v režii Andrewa Niccola. Příběh se budu odehrávat v budoucnu, kde bude vynalezen přístroj proti stárnutí, bohužel je však moc drahý a mohou si ho dovolit jen bohatí lidé. Zatímco chudí lidé umírají - boháči se užívají svůj bezstarostný život. Amanda Seyfried by se měla objevit v roli zbohatlické holky, kerá je jedním zbouřencem z chudší části obyvatelstva unesena.

Christine Baranski nominovaná na cenu Emmy

9. července 2010 v 18:30 | Terka a Ginger
mammamiafilm.blog.cz

Minulý rok byla Christina Baranski na tuto cenu také nominována. Tentokrát je v kategorii Nejlepší vedlejší herečka v seriálu - drama za seriál The Good Wife. V její kategorii jsou nominována ještě tyto herečky: Rose Byrne, Sharon Gless, Christina Hendricks, Elisabeth Moss, Archie Panjabi (za stejný seriál).

© copyright mammamiafilm.blog.cz

Top 15 The Longest Celebrity Relationships

8. července 2010 v 18:49 | Terka a Ginger
mammamiafilm.blog.cz

Meryl Streep a Don Gummer tvoří dokonalý pár, tak není divu, že se objevili v žebříčku Nejdéle fungujích vztahů. Tento žebříček je převzat ze stránky zimbio.com.

Meryl Streep jako Margaret Thatcher

1. července 2010 v 19:19 | Terka a Ginger
3

Vypadá to, že si Meryl Streep zahraje světo-známou britskou političku Margaret Thatcher. Jejího hereckého partner si zahraje Jim Broadbent (Harry Potter a Princ dvojí krve, Moulin Rouge). Režie by se měla ujmout Phyllidy Lloyd, která již s Meryl Streep spolupracovala na filmu Mamma Mia!.

© copyright mammamiafilm.blog.cz

Meryl Streep - narozeniny (61)

22. června 2010 v 15:30 | Terka a Ginger
Meryl Streep dnes slaví narozeniny. Je jí 61 let. Přejeme VŠECHNO NEJLEPŠÍ!
mammamiafilm.blog.cz

Colin Firth jako "agent"

9. června 2010 v 19:59 | Terka a Ginger
Avatar

Chystá se nový film s agentskou tématikou. Hlavní roli agenta v důchodu si zahraje Gary Oldman. V roli dalších agentů by se měli objevit Colin Firth, David Thewlis a Michael Fassbender.

MTV Movie Awards 2010

8. června 2010 v 16:40 | Terka a Ginger
mammamiafilm.blog.cz

Jistě už většina z vás ví, jak ceny MTV dopadly. Amanda sice jako nejlepší herečka nevyhrála. Ale bez ceny neodešla. Získala cenu v kategorii Nejvíc pos**ná strachem, v angličtině je to best scared-as-sh**t performance. (Opravdu velmi zajímavá kategorie)
 
 

Reklama